درباره شرکت دانش بنیان فناور فسکو پمپ - (فن آوران علم و صنعت سهند)

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

جمعی از اساتید، مهندسین و متخصصان علوم فنی و مهندسی با بیش از 25 سال سابقه با هدف برقراری ارتباط صنعت با دانشگاه و ایجاد دانش بومی در سطح ملی، شرکت پمپ سازی فن آوران علم و صنعت سهند – فسکو، را بنیان نهادند. این شرکت با استفاده از تخصص دانشگاهی و با تکیه بر توانایی علمی و بروز اعضای شرکت و همچنین با بهره گیری از سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته از جمله اسکنرهای سه بعدی 7 لیزره – پرینتر سه بعدی، Catia ،Fluent ،CFX  و CFTurbo در زمینه های طراحی، خدمات مشاوره فنی و مهندسی، بهینه سازی و ساخت پمپ ها و قطعات یدکی انواع الکتروپمپ های مورد نیاز در صنایع فولادی، شیمیایی، آب و فاضلاب، نفت، گاز، پتروشیمی و معدنی و … فعالیت می نماید.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل و مشاوران عالی خود، سعی بر تامین حداکثری نیازهای صنایع، شرکت ها و کارخانجات در جهت رفع وابستگی به بیگانگان و سودآوری اقتصادی از طریق کارآفرینی و افزایش تولید ناخالص ملی داشته و در این راستا شعار خود را «دانش ایرانی – خودباوری» قرار داه است.

امید است فعالیت های ما گامی موثر در جهت توانمندی های شرکت ها و سازمان های ایرانی در زمینه های فنی و مهندسی باشد.

توانمندی های ما

شبیه سازی و تحلیل عددی

طراحی پمپ ها

با استفاده از نرم افزارهای CFTurbo، Bladegen ، Pumplinx  و Numeca طراحی هیدرولیکی اجزاء توربوماشین ها از قبیل پروانه، پره و حلزونی انجام می پذیرد و قبل از ساخت نمونه، به کمک برنامه Fluent یاAnsys CFX  به تحلیل جریان پرداخته و بهینه سازی های مربوطه انجام گرفته و در نهایت مدل سه بعدی ساخته شده و وارد پروسه تولید می شود. با استفاده از دانش طراحی فوق، می توان انواع پمپ ها را طراحی و بازمهندسی نمود و نمونه های اولیه را بهینه سازی کرد.